loading

Tekintse meg aktuális állásajánlatainkat az Opel Kiss-Gerencsérnél!

Cégcsoportunk tagja, a Teskándi Agrár-Coop Kft. felvételt hirdet az alábbi munkakörbe:

Külkereskedelmi asszisztens

Az Agrár–Coop Kft. Teskándon, Zala megyében működő, 90 főt foglalkoztató közepes nagyságú magyarországi vállalat. Küldetésének az ügyfelek igényeinek minőségi termékekkel történő magas színvonalú kiszolgálását tekinti. Legfontosabb stratégiája és elsődleges üzleti célja egyben a vevői értékteremtés és partnerei elégedettsége.

Elvárásaink:

  • aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • legalább középfokú végzettség
  • haladó szintú MS-Office ismeret
  • aktív Excel gyakorlat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • terhelhetőség, pontos, precíz munkavégzés

Előny jelent:

  • további nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • stabil háttér
  • dinamikus és kiváló csapat
  • versenyképes jövedelem
  • teljes munkaidő

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal és a bérigény megjelölésével várjuk a mariann.nemes@agrar-coop.hu e-mail címre.

Kapcsolat

A * jelölt rész kitöltése kötelező
Az Ön személyes adatait a megfelelő adatkezelők fogják kezelni az Adatvédelmi nyilatkozatban foglaltak szerint.

Adatvédelemmel kapcsolatos jogaira, valamint elérhetőségi adatainkra vonatkozóan itt talál információt.
promo
Ugrás az oldal tetejére